Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ustawienia cookies możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

baner_zwroty_reklamacje.png

Zwrot

§ Aby dokonać zwrotu produktu, wypełnij formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się pod jednym z poniższych linków.

§ Nie musisz podawać powodu zwrotu, jednak jeśli to zrobisz, będzie to dla nas bardzo cenna informacja.

§ Zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania paczki z zamówieniem.

§ Zapakuj przedmiot, który chcesz zwrócić koniecznie w oryginalnym opakowaniu. Dołącz do paczki uzupełniony formularz odstąpienia od umowy. Przesyłkę prosimy starannie zabezpieczyć. Zwracany towar powinien być nienaruszony, w terminie przydatności do spożycia.

§ Paczkę ze zwracanym produktem prześlij na adres: „Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie” z dopiskiem "Dział Marketingu, zamówienie nr ..., Sklep SBA".

§ Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś podczas składania zamówienia.

Reklamacja

§ Prześlij krótki powód reklamacji wraz ze zdjęciami wadliwego towaru na adres e-mail: infosba@mlekovita.com.pl Koniecznie podaj numer zamówienia.

§ W ciągu 14 dni na Twój adres e-mail prześlemy wstępną opinię i ewentualne dalsze instrukcje.

§ Jeśli dostaniesz odpowiedź drogą mailową, że Twoja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, możesz wysłać do nas reklamowany produkt.

§ Wypełnij formularz reklamacji, który znajduje się pod jednym z poniższych linków.

§ Reklamowany towar wraz z uzupełnionym formularzem odeślij na adres: „Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie” z dopiskiem "Dział Marketingu, zamówienie nr ..., Sklep SBA".

§ Przysługuje Ci prawo do wymiany wadliwego towaru na nowy towar wolny od wad. Jeżeli z różnych przyczyn jest to niemożliwe, możesz zażądać zwrotu pieniędzy.

Załączniki do pobrania: