Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Ustawienia cookies możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

  • Promocja!

Napój proteinowy SBA 3 szt. miks: truskawkowy, bananowy, czekoladowy

12,18 zł
Brutto
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 pkt. W twoim koszyku znajdą się 9 pkt które mogą być zamienione na kupon rabatowy na kolejne zakupy. 0,45 zł Szczegóły programu tutaj

Opis

Super Body Active mleczny napój proteinowy powstał w wyniku badań prowadzonych nad mlekiem i jego składnikami w Centrum Badań i Rozwoju naszej firmy. Produkowany jest z mleka krowiego poddawanego specjalnej obróbce w celu zwiększenia zawartości naturalnego białka do 7,4 g w 100 g produktu oraz obniżenia aż o 80% zawartości laktozy. W procesie produkcji laktoza zostaje rozłożona na cukry proste, zachowując jednocześnie wartości odżywcze mleka.

Super Body Active to pierwszy w Polsce mleczny napój o wysokiej zawartości białka. Idealne połączenie węglowodanów i białka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia, lubiących aktywność na świeżym powietrzu i na siłowni czy w klubie fitness. Będąc bogatym w naturalne białko oraz wapń, przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowych kości i zębów. Jest źródłem witaminy B2, która pomaga: w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowego widzenia i zachowania zdrowej skóry. To także składnik zbilansowanej i zróżnicowanej diety, który jest bez dodatku cukrów. Jest oferowany w optymalnej porcji 350 g. Dzięki podaniu w wygodnej formie gotowej do spożycia (ready to drink) oraz dostępności w kartoniku z szeroką zakrętką (w formacie on the go) można delektować się smakiem mlecznego napoju proteinowego w każdym miejscu i o każdej porze: w pracy, podróży, szkole i na siłowni; można spożywać go przed, w trakcie lub po wysiłku fizycznym.

Opakowaniem bezpośrednim mlecznego napoju proteinowego o smaku czekoladowym jest karton z zakrętką o pojemności 350 g, zawartości tłuszczu 1,1%. Porcja 350 g zawiera 26 g białka.

Efektowna szafa graficzna wyróżnia produkt spośród innych obecnych na rynku produktów mleczarskich.